Yarın Okullar Tatil mi İstanbul Tekirdağ Edirne Valiliği 18 Ocak Pazartesi

okullara
Paylaş
 

Az önce Tekirdağ Valiliğinin yaptığı açıklamaya göre Çerkezköy ve Kapaklı ilçelerinde eğitim ve öğretime 1 gün ara verilmiştir denildi.
Buna göre Çerkezköy ve Kapaklıda bugün ilk ve orta dereceli okullar 18 ocak pazartesi tatil edilmiştir.

Beklenen ilk haber İstanbul Valiliğinden yapıldı. Yoğun kar yağışı nedeniyle 18 Ocak pazartesi günü İstanbulda okullar 1 gün tatil edildi.

Uzun zamandır meteorolojinin kar yağışı uyarılarıyla 18 ocak pazartesi günü yarın okullar tatil mi sorusu veya yarın istanbulda okullar tatil mi diye tüm öğrencilerin en merak ettiği soru akıllara gelmiyor değil.

Bununla ilgili sosyal medya ve internet sitemizden istanbulda okullar tatil mi son dakika diye takip edebilirsiniz sizlere an be an istanbul da okullar tatil mi bilgilerini hava durumunu aktarmaya çalışacağız.
Aralık 2015′ in son gününde bizlere karlı bir gün hediye eden hava ile hepimiz kendimiz sokaklara attık ve karın doyasıya tadını çıkardık ardından bütün herkes bilgisayarının başında geçip şu soruların cevaplarını aradı 🙂 istanbul da yarın okullar tatil mi , yarın okullar tatil olacak mı , yarın okul tatil mi , yarın okul var mı diye ararken meb ‘ den beklenen bilgi gelmişti ve tatil açıklanmıştı.

Bu durum tekirdağ içinde geçerli çünkü bu seferki hava etkisini trakya’dan giriş yaparak gösterecek.
Durum böyle olunca aynı sorular edirne ve tekirdağ içinde okullar tatil mi , yarın okullar tatil olacakmı , tekirdağ ‘ da okullar tatil mi geçerli oluyor.

Okullar tatilmi meb için şu an Milli Eğitim Bakanlığından herhangi bir açıklama yok.

18 ocak okullar tatil mi veya tatil olacak mı diye pazar akşamı bunun için İstanbul Valiliği , Tekirdağ Valiliği , Edirne Valiliği bir açıklama veya bilgi  gelir diye tahmin ediliyor.

 

Bu yazı 3491 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak