Tekirdağ’da Evinde 12 Köpek 70 Kedi Besliyor

kadi
Paylaş
 

İstanbul’da yaşayan 52 yaşındaki Nurgül Tokgöz 6 yıl önce eşini kaybettikten sonra, üzerinden 2 yıl geçince Tekirdağ’a kızının yanına taşınmaya karar verdi.

Kumbağ’dan kiraladığı 3 katlı apartman dairesine yerleştikten bir süre sonra evinin 2 dairesinde sokaktan topladığı 12 köpek ve 70 adet kediyi besleyip bakmaya başladı.

” Onlar benim sevgilim ” diyen Nurgül Tokgöz aldığı emekli maaşıyla hem kirasını ödüyor hemde 12 köpek 70 kediye zar zorda olsa bakmaya çalışıyor.
Maddi durumunun şu an anca bunlara bakmaya yettiğine değinen Nurgül Tokgöz desteğe ihtiyacı olduğunu belirterek baktığı hayvanların kısırlaştırılması için Belediye ve diğer yardımcı olabilecek yetkililerden yardım istedi.

Sağlık sorunu olarak KOAH hastası olduğunu söyleyen Nurgül Tokgöz kedi ve köpekleri çocukları gibi severek kendi evinde onlarla sevgililer gününü birlikte geçirdiğine değinen Tokgöz, komşularının ondan şikayetçi olduklarını sık sık jandarmayı aradıklarını söyledi ve buna çok üzüldüğünü belirterek ben olmasam bunca kedi ile köpeğe kim bakardı dışarıda soğukta ne yaparlardı diye konuştu.

kedi2

 

 

Bu yazı 1249 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak