Tekirdağ Sahil Marina’da Kadın Cesedi Bulundu

marina1
Paylaş
 

Süleymanpaşa ilçesinde bulunan sahil marinada dalga kıranların arasında, 40 yaşlarında bir kadın cesedi kıyıya vurmuş vaziyette bulundu.

İddiaya göre bir kamu kurumunda çalıştığı ve ismi belirlenemeyen kişi, öğlen yemeğinden sonra sahilde bulunan marinaya gezmeye gitti. Dalga kıranın üzerinde dolaşmaya başlayan kişi, kumsal da karaya vurmuş bir ceset gördü. Durumu 155’i arıyarak polise bildirilmesi ile olay yerine sağlık ekipleri ve asayiş ekipleri gönderildi.

Emniyet Müdürlüğü Polis ekipleri ve Cumhuriyet Savcısının olay yerine gelmesinden sonra cesedin üzerinde bulunan çanta incelendi. İlk yapılan incelemelerde vücudun da herhangi bir darp izi görülmeyen cesedin, 40 yaşındaki Lüleburgaz İlçesi nüfusuna kayıtlı Nergis Özen’e ait olduğu belirlendi.

Tekirdağ Adli Tıp’a Götürüldü

Cumhuriyet savcısının talimatı ile bulunan ceset ambulansla  ilk önce Tekirdağ Devlet Hastanesi morguna götürüldü, buradan ise kesin ölüm sebebinin belirlenmesi amacıyla İstanbul adli tıp kurumuna sevkedileceği öğrenildi. Polis kimlikteki bilgilerinden kadının yakınlarına ulaşmaya çalışıyor.

marina2

Bu yazı 4868 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak