Süleymanpaşa’lı Judocular Madalyalarını Başkan Ekrem Eşkinat ile Paylaştı

judo
Paylaş
 

22-24 Ocak 2016’da Erzurum’da gerçekleştirilen Türkiye Judo Federasyonu Büyükler Türkiye Şampiyonası ve 5-7 Şubat 2016’da Antalya’nın Alanya ilçesinde yapılan Türkiye Judo Federasyonu Ümitler Türkiye Şampiyonası’na katılan ve müsabakalarda madalya kazanan Süleymanpaşa Belediye Gençlik ve Spor Kulübü judocuları, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarete gelen 4 sporcuya Süleymanpaşa Belediye Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Deniz Taner, Judo Tekirdağ İl Temsilcisi Mehmet Şilli, Süleymanpaşa Belediye Gençlik ve Spor Kulübü judo branşı antrenörü Deniz Şilli eşlik ettiler.

Yapılan görüşmede Başkan Eşkinat’a teşekkürlerini ileten kulüp yetkilileri, sporcuların başarıları ve genel durumları hakkında da bilgi verdi. Sporcuların okul başarılarıyla da yakından ilgilenen Başkan Eşkinat, sporcularla gerçekleştiği kısa bir diyalogdan sonra misafirleriyle vedalaştı.

Öte yandan Türkiye Judo Federasyonu Ümitler Türkiye Şampiyonası ikinci gününde gün bazında en çok madalya alarak 3 madalyayla en başarılı il Tekirdağ olurken madalya alan sporcularımız şu şekilde oluştu:

TÜRKİYE JUDO FEDERASYONU BÜYÜKLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

Erkekler 100 kg kategorisinde 2. olan Nazmi Bitkin, gümüş madalya

TÜRKİYE JUDO FEDERASYONU ÜMİTLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

Erkekler 66 kg kategorisinde 3. olan M. Muhammed Koç bronz madalya

Kızlar 57 kg kategorisinde 3. olan Gizemnur Şenay bronz madalya

Kızlar 63 kg kategorisinde 3. Olan Açelya Gürler bronz madalya

Bu yazı 661 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak