İş Sağlığı ve Güvenliği Konulu Bilgilendirme Toplantısı Düzenlendi

bel
Paylaş
 

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Şube Müdürlüğü tarafından 6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği konulu bilgilendirme toplantısı düzenledi. Düzenlenen toplantıya Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Genel Sekreter Oral Karakaya, Başkan Danışmanları, Daire Başkanları ve Şube Müdürleri katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından İnsan Kaynakları ve Eğitim Daire Başkanı M. Hikmet Erzincan düzenlenen toplantı öncesi konuşma yaptı. Erzincan’nın ardından konuşmasını yapmak üzere kürsüye davet edilen Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Bizim gibi çok sayıda personel çalıştıran kurumlar için iş sağlığı ve güvenliği büyük önem arz etmektedir. Kurumumuzda her iş kolundan personel çalışarak ilimize hizmet vermektedir. Çalışan personelimizin güvenliğini sağlamak bizim en asli görevimizdir. Bize bu imkanı tanıyan insan kaynakları daire Başkanlığına teşekkür ederek, bu eğitimde ve bundan sonra düzenlenecek eğitimlerde kendilerine başarılar diliyorum” dedi.

Albayrak’ın konuşmasının ardından İş Güvenliği Uzmanı Hatice Erbil 6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu, İş Güvenliği Uzmanı Nihan Babacan  İş Yerinde Kişisel Koruyucu Donanımların Kullanılması ve Yönetim Sistemleri Uzmanı Demet Yetişkin  Entegre Yönetim Sistemi konularında  görsel sunu eşliğinde sunum yaptılar.

Bu yazı 603 kere okundu.
Etiketler:
belediye Tekirdağ
  • Site Yorum

Bir yorum bırak