Ersin Korkut Dayak Yedi mi

ersin
Paylaş
 

Ersin Korkut Dayak Yedi mi?

“Çok Güzel Hareketler Bunlar” adlı komedi programı ile gönüllerde taht kuran ünlü tiyatro oyuncusu Ersin Korkut’un bir havalimanında saldırıya uğradığına yönelik çıkan haberler herkesi şoka uğrattı.

Büyük bir etkiye neden olan olayın ardından Beşiktaş Kültür Merkezi de bir açıklama beyanında bulundu ve ‘Ersin Korkutla ilgili olarak sosyal medya üzerinde ifade edilen talihsiz haberlerin aslı bulunmamaktadır.’ ifadesini kullandı.

Diğer taraftan bir internet sitesi aracılığı açıklamada bulunan ünlü oyuncunun ailesi, konu ile ilgili olarak yansıtılan görüntülerdeki kişinin Ersin Korkut olmadığını ifade etti.

Ersin Korkut Kimdir?

1977 doğumlu olan Ersin Korkut, Hakkari’de dünyaya gelmiştir. Ünlü sanatçı Yılmaz Erdoğan’ın teyzesinin oğludur ve onun kendisine sağlamış olduğu destek sayesinde oyunculuk hayatına ilk adımını atmıştır.

Ünlü komedyen Yılmaz Erdoğan’ın kuzeni olan Ersin Korkut, “Çok Güzel Hareketler Bunlar” adlı televizyon programı ile büyük ün kazanmıştır.

2004 senesinde yayınlanmıs olan “Sevinçli Haller” adlı televizyon dizisinde ekran karşısına çıkmıs ve Demet Akbağ, Salih Kalyon ve Tolga Çevik gibi pek çok kişi tarafından sevilen ünlü isimlerle birlikte rol almıştır.

2005 senesinde “Organize İşler” filminde ersin karakteri ile tekrar ekran karşısına çıkmıştır.

Ersin Korkut, en çok beğeni kazanan oyunculuğunu ise 2007 yapımı olan “Kutsal Damacana” adlı televizyon filminde üstlenmiş olduğu “Asım” rolü ile sergilemiştir.

Bugün çok büyük bir hayran kitlesine sahip olan değerli oyuncuya bundan sonraki oyunculuk hayatında başarılar diliyoruz

Bu yazı 941 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak