En İyi Kameraya Sahip Akıllı Telefonlar

kmr
Paylaş
 

En İyi Kameraya Sahip Akıllı Telefonlar

Bir akıllı telefonun sahip olması gereken en önemli özelliklerden biri olan kamera kalitesi kullanıcıların da aramış oldukları en önemli nitelikler arasında yer alıyor. Bu yazımızda, sizler için en iyi kamera özelliğine sahip akıllı telefonları ele aldık.

1) İPHONE 6S
12 megapiksel çözünürlüğe sahip iPhone 6S kamerası, harika fotoğraflar çekme yeteneğine sahip. Telefon megapiksel değerinin yanı sıra, teknoloji harikası niteliğinde bir sensör, mükemmel piksel teknolojisi ve üst düzey bir yerel ton eşleme ve optik görüntü stabilizasyonu ve görüntüyü beyazlatmadan yansıtma gibi daha sayabileceğimiz pek çok üstün donanıma sahip.

2) IPHONE 6S PLUS
12 Megapiksellik çözünürlük değerine sahip olan Iphone 6S Plus’un diyafram değeri f/2.2 olup aynı zamanda 29mm lensli kamera özelliği ile de karşımıza çıkıyor. Sahip olduğu 1/3 sensör büyüklüğü kamera 30FPS hızında 4K ve 60FPS hızında olup aynı zamanda 1080P video çekimi yapma yeteneğine sahip durumda.

3) SAMSUNG K ZOOM
Sahip olduğu üstün kamera özelliği ile piyasaya sürülmüş olan Samsung K Zoom, adeta gerçek bir fotoğraf makinesi. On kata kadar zoom yapma özelliğine sahip olan bu akıllı telefonun kamerası 20.7 piksel çözünürlüğünde. Samsung K Zoom, en kaliteli fotoğrafları elde edebileceğiniz niteliğe sahip gerçek bir telefon.

4) SAMSUNG GALAXSY NOTE 4
Sansung’un üretmiş olduğu son teknoloji akıllı telefonlarda olduğu gibi bu telefon da son derece üstün özelliklere sahip.

Bu yazı 889 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak