Deniz Akkaya Aldatıldı

deniz
Paylaş
 

Deniz Akkaya Aldatıldı!
Sürekli olarak ayrılıp barışma haberleri ile gündemi meşgul eden Deniz Akkaya ve Murat Varol çiftçinin bu kez yaşadıkları ayrılık herkesi şaşırttı. Sevgilisi ile üçüncü kez barışması haberi ile gündeme gelen güzel manken Deniz Akkaya, aldığı ihanet haberi ile çok sarsıldı. Sosyal medyayı şoka sokan bu haber, aynı zamanda Deniz Akkaya hayranlarını da oldukça üzdü.

En son güzel manken ile aralarında geçen tartışma sonrasında Murat Varol’un yeni bir Instagram hesabı açarak, Rus bir güzel ile birlikte kızınında yer aldığı fotoğraflarını paylaşması üzerine olanlar oldu.

Yaşanan bu olay üzerine Varol’un fotoğrafların ve yanındaki kadının eski olduğunu söylemesi de Akkaya’yı ikna etmedi. Olayın ardından Akkaya yapmış olduğu bir açıklamada, “Murat Bey’in yayınladığı fotoğrafları gördüm. Kendisi kararını vermiş, bize düşen de yolundan çekilmek olmalı” şeklinde konuştu.

Güzel manken Deniz Akkaya, daha önce tarafından şiddete maruz kaldığı iddiası ile yollarını ayırdığı sevgilisi Murat Varol ile yaklaşık 2 ay önce tekrar barışarak ilişkisine üçüncü kez yeniden devam etmişti.

Deniz Akkaya’nın kendine yerleşeceği yeni bir ev buluncaya dek sevgilisi Murat Varol ile Ulus’ta aynı daireyi paylaşacağı iddia ediliyor.

Deniz Akkaya ve Murat Varol çiftçinin tekrar bir araya gelip gelmeyeceği şuan tamamen bir muamma. Her ikisi için de hayırlısı olmasını temenni ediyor ve bu haberimizi de burada sonlandırıyoruz.

Bu yazı 707 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak