Başkan Eşkinat Minik Öğrencilerle Buluştu

bld
Paylaş
 

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, Hürriyet Mahallesi’nde yeni açılan Özel Tekirdağ Gökçe Anaokulu ve İlkokulu’nu ziyaret ederek minik öğrencilerle buluştu.

Özel Tekirdağ Gökçe Anaokulu ve İlkokulu kurucusu ve okul sorumlusu Gökçe Camgöz ile bir araya gelen Başkan Eşkinat, yeni açılan okulun şehrimize hayırlı olmasını diledi.

Başkan Eşkinat ile okul hakkında bilgilerini paylaşan Camgöz ise, “Okulumuz bu yıl eğitim öğretime başladı. Anaokul ve ilkokul olarak hizmet vermekle birlikte biz yerel bir işletmeyiz. Merkezimiz her şeyimiz Tekirdağ’a ait. Buradan başladık ve buradan büyüyüp ilerlemek istiyoruz. Öğrencilerimize yönelik çok yoğun bir şeklide yabancı dil eğitimimiz ile birlikte öğrencilerimizin okuldan ayrılmadan İngilizceyi anadilleri gibi öğrenmelerini sağlamayı hedefliyoruz. Bir de buradaki her şey sadece ilkokul öğrencilerine ait. Her şey onlar için düşünüldü.” ifadelerini kullandı.

Camgöz’ün makam odasında gerçekleşen görüşmenin ardından Başkan Eşkinat minik öğrencilerle bir araya geldi. Öğrencilerle sohbet edip çalışmalarını inceleyen Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, Süleymanpaşa Belediyesi Çocuk Kulübü’nün projelerinden bahsedip ziyaret sonunda boyama kitabı hediye etti.

Bu yazı 572 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak