4000. Bebek Paketini Başkan Ekrem Eşkinat Verdi

paket
Paylaş
 

Süleymanpaşa Belediyesi’nin yeni doğum yapan ailelere “Hoş Geldin Bebek” adı altında bebek paketi hediyesinde 4000. pakete ulaşılırken 4000. paketi Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat verdi.

EŞKİNAT: “AİLELERİMİZİN BU GÜZEL GÜNLERİNDE YANINDA OLMAK BİZLERİ DE MUTLU EDİYOR”

Yeni doğum yapan mutlu aileleri hastanede ziyaret eden Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, 4000. “Hoş Geldin Bebek” paketini teslim ederken, “Yaklaşık bir buçuk yıl önce başlattığımız bu proje ile dünyaya Süleymanpaşa’dan merhaba diyen 4 bin bebek ve dört bin aileye ulaşmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Ailelerimizin bu güzel günlerinde yanında olmak, onların mutluluğunu paylaşmak bizleri de çok mutlu ediyor. Bugün dört bininci bebek paketimizi ailemize teslim ederken yeni doğum yapan ailelerimize evlatlarının hayırlı olmasını sağlıklı ve mutlu bir hayat sürmesini diliyorum.” dedi.

DÜNYAYA SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ İLE MERHABA DİYORLAR

Bir yılı aşkın bir süredir devam eden bebek paketi projesinde her gün Süleymanpaşa ilçesinde doğum hizmeti veren hastaneler Süleymanpaşa Belediyesi ekiplerince ziyaret edilerek bebek sahibi olma mutluluğu yaşayan ailelere içeriğinde battaniye, bebek bezi, biberon, önlük, bebek bakım kılavuzu ve Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat tarafından kaleme alınmış mektup bulunan “Hoş Geldin Bebek” paketi hediye ediliyor.

Bu yazı 736 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak