2016 Sezon Nişan Kıyafetleri

ss1
Paylaş
 

2016 Sezon Nişan Kıyafetleri

2016 yılına girmek üzere olduğumuz su günlerde sezona ait nişan elbisesi modelleri de vitrinlerde bir bir yerini almış durumda. Bu yazımızda sizlerle 2016 sezon Nişan Elbisesi modellerini paylaşacağız.

2016 nişan elbiseleri, daha önceki yıllarda da olduğu gibi tek renk abiyelerden oluşuyor. Elbisenizin uzun, kabarık ya da kısa olması, tamamen sizin tercihinize kalmış. Bunun yanı sıra her renk abiye seçenekleri mevcut. Bu konuda herhangi bir sınırlama yok. Renk seçiminde tamamen özgürsünüz.

Peki nişan elbisenizi belirlerken dikkat etmeniz gereken durumlar neler?

Nişan elbisenizi belirlerken ilk olarak yapmanız gereken en önemli şey elbisenizin uzun mu yoksa kısa mı olacağına karar vermenizdir. Uzun nişan elbise modellerinde özellikle de tek renk modeller, size çok zarif bir hava katacaktır. Renk seçiminizi de şık bir siyahtan yana kullanmanız çok asıl bir görünüm elde etmenizi sağlayacaktır.

Tüm bunların yanı sıra nişan elbisenizle ilgili renk seçiminde bulunurken bulunduğunuz mevsime uygun bir tercih yapmanız da son derece önemli bir husus. Örneğin nişanınız ilkbahar ya da yaz mevsiminde gerçekleşecek ise mutlaka renkli nişan elbise modellerini seçmeniz en isabetli karar olacaktır. Kışınsa koyu renk abiyeler çok daha uygun olacaktır.

Günümüzde, özellikle de son birkaç yıldır en çok rağbet gören nişan elbiseleri, kabarık modellerle karşımıza çıkıyor. Tercihinizi özellikle de sade bir elbiseden yana kullanacaksanız size tavsiyemiz mutlaka sade bir elbise tercih etmenizdir.

Bu yazı 1050 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Bunlar da ilginizi çekebilir